Neden Vajinal Estetik ?

Kadınlar her zamankinden daha fazla, vücutlarının nasıl göründüklerini, hissettiklerini ve işlev gördüklerini kendileri kararlaştırmaya yetkilidir. Bir kadının anatomisinin en samimi alanları dahi heyecanını arttırmak, cinselliğini canlandırmak ve hatta cinsel cesaret duygusu yaratmak için işlenmiş olabilir.

Vajinoplasti olarak da bilinen Vajinal Gençleştirme, bir kadının cinsel zevkine göre tasarlanmıştır. Prosedür, cinsel doyumu artırabilir ve / veya yenileyebilir. Birkaç vajinal doğumdan sonra ya da bazen doğal yaşlanmaya bağlı olarak vajinanın kasları gerilir, yırtılır ve güç veya ton kaybedilir. Bu, kontrol kaybına veya kasların desteğine neden olabilir ve cinsel ilişki sırasında duyguyu azaltabilir. Bölgeyi sıkarak ve gençleştirerek, vajina genç, hamilelik öncesi bir duruma getirilir.

Dr. Mollaosmanoğlu, bugün kadınların bedenlerinin nasıl görünmesini istedikleri ve nasıl hissedecekleri konusunda kendi kararlarını vermeleri konusunda son derece saygı duyar. Vajinal gençleştirme, kadınların duyusallıklarını geliştirmelerine ve samimi ortamlarda daha fazla güvende hissetmelerine yardımcı olur.

Vajinal Estetik Adayları

Kadınlar,dış vajinal bölgede birçok kozmetik ve fonksiyonel kaygıya sahip olabilirler. Bazı kadınlarda doğal olarak çıkıntılı veya fazla uzun labi bulunurken diğerleri için labia doğum, cinsel aktivite veya yaşlanmanın ardından gerilir. Gevşek labia da çekici olmanın yanı sıra rahatsız edici ve hatta hijyenik olmayabilir. Uzatılmış veya büyük boy labiyalı birçok kadın, samimi ortamlarda tuhaf ve güvensiz hisseder.Bu endişelerle bağlantı kurabiliyorsanız, labiaplasti için bir aday olabilirsiniz.

Vajinal gençleştirme gibi hassas bir konuyla, mümkün olan en iyi ellerdesiniz demektir. Dr. Mollaosmanoğlu, vajinal gençleştirme ameliyatı konusunda uzman bir Miami kozmetik cerrahıdır. Kendisiyle yaptığınız istişarelerde,Dr. Mollaosmanoğlu, vajinoplasti ile ilgili sorularınızı yanıtlamakla birlikte, olabilecek endişelerinizi de ele alacaktır. Vajinoplasti ve cinsel hazzı ve kas kontrolünü nasıl geri yükleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinirken prosedürünüz için doğru kozmetik cerrahı seçmenin ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.