Neden Penis Büyütme ?

Çoğumuz sıklıkla “utanç verici alanlar” dan bahsetmekten korkuyor.Bu nedenle, kozmetik cerrahi alanlarından en azından bahsedilenlerden biri, erkek cinsel organı veya penis için mevcuttur.

Modern toplum, “boyut önemli” argümanlarına takıntılı hale geldi,buna dayanarak bazı erkekler penis ölçülerinin yetersiz olduğunu hissetmektedirler,özellikle çıplak kalınan ortak kullanım alanlarında( spor salonlarındaki giyinme odaları,duşlar) ya da seks partneriyle olduklarında.Dolayısıyla bu durum onları, hem penis uzunluğu hem de girdiyi (genişlik) arttırma yollarını aramaya yönlendirmektedir.

Penis boyutu ile bu meşguliyet nedeniyle, cerrahi olmayan birçok yöntem şimdi haplardan pompalara ve masaj tekniklerine kadar her şeyi peniste arttırma aracı olarak sunulan ilaçlar olarak lanse edilmiştir. Ancak bir penisin boyut ve şeklini değiştirmenin gerçekten başarılı bir yolu cerrahi prosedürlerdir.

Penis Büyütme Adayları

Aslında çok az erkekte tıbbi açıdan bir mikropenjik olarak bilinen çok küçük bir penis bulunur. Gergin,sarkık bir penisin uzunluğu 4 cm’den (1.5 inç) veya dik olduğunda 7 cm’den (2.5 inç) daha azdır.

Boyutu küçülmüş olmasına rağmen, ortalamadan daha küçük bir penis yine de normal şekilde işleyecek ve sorunlar sadece not edilecektir,  buna rağmen sıklıkla erkekle, bir seks partneriyle cinsel birleşme teşebbüsünde bulunurken özgüven eksikliği yaşar.

Bir erkek penisinin boyu veya çevresi konusunda halen endişelenmeli ise, şu anda bu sorunları giderebilecek ve umarım çözebilecek çeşitli cerrahi seçenekler mevcuttur.

Penisini büyütmenin en yaygın yöntemleri uzatma ve büyütmeyi içerir. Bu teknikler tek bir ameliyatta ayrı operasyonlar halinde uygulanabilir.