Neden Popo İmplantı ?

Popo büyütme gluteal alanınızı yeniden şekillendirir ve güçlendirir. Genellikle tedavi, kendi dokularınızı kullanarak yapılır. Teknik olarak otolog yağ transferi olarak bilinir veya daha yaygın olarak Brezilya Popo Büyütme olarak da geçer. Arka bölgedeki güzellik, gençlik, fitness ve şehvetin simgesidir; ancak yaş, yer çekimi, kalıtım veya kilo dalgalanması, arzuladığınız cazip, pürüzsüz arka tarafı korumanıza engel olabilir.

Liposuction kalçaya enjekte edilen yağın dinlendirilmesiyle birlikte kullanılır ve arzuladığınız şekli elde etmek için kalçanızın daha da konturlanmasını sağlar. Popo büyütme, kalçanızın bir bölgesinden bir flepteki doku hareket ettirerek veya daha aşağı bir pozisyona getirerek gerçekleştirilebilir. Daha sağlam bir görünüm oluşturmak için katı veya yapışkan silikon jel implantlar da kullanılabilir.

Popo İmplantı Adayları

Kalça büyütme, dünyadaki kültürel akımlar ve medyada popülerlik kazandı. Kalça büyütme ile ilgilenen kişiler aşağıdaki duygular veya endişelerden bir veya daha fazlasına sahip olabilirler:

  • Kalçanız bedeninizin çerçevesi için çok küçük
  • Elbiseler vücudunuzda düzgün durmuyor
  • Kilo kaybı kalçalarınızı gevşek, bükülmüş veya düz bırakmışsa
  • Kalçanın şekli veya boyutu, kendinizi rahat hissetmenizi engelliyor

İstişare sırasında, kalçanızın neye benzeyeceğini ve diğer vücut imaj endişeleriniz sorulacaktır. Bu, cerrahınıza beklentilerinizi anlama ve bunlara gerçekçi bir şekilde ulaşılmasını sağlayacaktır.