BİZ KİMİZ ?

Estheline Clinic, kendilerini nasıl göründükleri ve hissettiklerini geliştirme konusunda istekli olan erkeklere ve kadınlara kişiselleştirilmiş, cerrahi ve medikal estetik hizmetler sunmaktadır. Uzman kadromuz hem doğal hem de teknik prosedürleri kullanarak görünümünüzde belirgin bir iyileşme sağlayacak şekilde eğitilmiştir. Kozmetik işlemlerdeki en yeni teknolojileri ve uzmanlığı bir araya getirirken, hastalar için en yüksek standartta bakımı sürdürmek için sürekli olarak gayret gösteririz.

Psikolojik testler, simetriyi ve oranın güzellik algısı açısından son derece önemli olduğunu düşünmüştür.Ancak aynı zamanda, bir kişinin tüm özelliklerine farklı bir takım şeyler ekleyerek daha tatminkar olduğu kendisinin daha çekici veya daha güzel olduğunu hissettiği düşünülmektedir.

Görevimiz

Hasta beklentilerini aşan birinci sınıf müşteri hizmetleri sunarken, rahat, samimi bir ortamda hastalarımıza en kaliteli, son teknoloji, şefkatli ve kişisel bakım sağlarız.

Hastalarımızın refahı bizim için en önemli önceliğimizdir. Tam hizmet kalitesinde sağlık hizmeti sunmanın en önemli isimlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Ücretsiz Online Randevunuzu Hemen Alın